Vertimo studijų katedros vertimo raštu programa - Europos vertimo magistro programa!

 

Europos Komisijos Vertimo raštu generalinio direktorato iniciatyva antrą kartą įvertintos Europos Sąjungos valstybių narių ir kai kurių ne narių (pvz. Šveicarijos) universitetų vertimo raštu programos, siekiančios vadintis Europos vertimo magistro (EMT) programa. Ketveriems metams joms suteikiama teisė žymėti savo programas Europos vertimo magistro programos ženklu, rodančiu aukštą programos turinio lygį, dėstytojų kvalifikaciją, inovatyvumą, tarptautiškumą, paklausą rinkoje ir absolventų įsidarbinimo lygį.

 

Šiais metais buvo gautos 64 paraiškos iš 22 valstybių. Teisė vadintis Europos vertimo magistro programa suteikta 20 programų. Labai džiaugiamės, kad ir mūsų katedros vykdoma vertimo raštu magistrantūros programa įvertinta kaip atitinkanti Europos vertimo magistro programų reikalavimus ir įtraukta į geriausių Europos vertimo magistrantūros programų tinklą (European Master’s in Translation – EMT).

 

Sveikinu Vertimo studijų katedros dėstytojus ir studentus su tokiu puikiu įvertinimu! Šis pasiekimas – tai mūsų bendro darbo rezultatas ir gairė ateičiai.

 

Vertimo studijų katedros vedėja

 

Daugiau infomacijos apie Europos vertimo magistrantūros programų tinklą www.ec.europa.eu/emt.

 

Europos vertimo magistro programa

EMT

Vilniaus universiteto
Vertimo studijų katedros
infrastruktūros atnaujinimas

Europa

OPTIMALE

Optimale

Subtitrai ir kalbų mokymasis

SLL

Konferencijų vertėjų
mokymo ištekliai internete

Orcit