Kvietimas į Maltos poezijos vakarą

 

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje maloniai kviečia dalyvauti maltiečių poetės Simone Inguanez kūrybos vakare, kuris vyks š. m. sausio 14 d. 17.30 val. Rašytojų klube, K. Sirvydo g. 6, Vilniuje. 

 

Simone Inguanez gimė 1971 m. ir augo Maltos miesteliuose – Santa Lučijoje ir Bormloje. Simone yra dviejų poezijos rinktinių autorė. Jos poezija apibūdinama kaip minimalistinė ir intymi, joje atgyja prisiminimai ir iškyla praeities pėdsakai. Jos eilės skelbtos keliose antologijose, literatūros apžvalgose ir literatūros kūrinių interneto svetainėse, skaitytos radijuje ir televizijoje, pagal jas parašyta dainų. Eilės išverstos į anglų, prancūzų, arabų, turkų, hebrajų, italų, rusų, vengrų, bulgarų, latvių ir suomių kalbas. Poetės eilėraščių į lietuvių kalbą yra išvertęs poetas, vertėjas Julius Keleras.

 

2008 m. Simone Inguanez dalyvavo Vengrijos poezijos festivalyje „Europoetica“, Viduržemio jūros regiono poezijos vertimo dirbtuvėse Latvijoje ir poezijos skaitymuose Italijoje. Ji taip pat dalyvavo literatūros vertimo dirbtuvėse ir literatūros festivaliuose Maltoje. 2007 m. Simone Inguanez buvo dėstanti rašytoja Ajovos universitete, 2005 m. dalyvavo XII-ojoje Europos ir Viduržemio jūros regiono jaunųjų menininkų bienalėje, 2004 m. – VII-ajame kasmetiniame poezijos konkurse „Voix de la Méditerranée“ Prancūzijoje. Ji taip pat buvo Maltos geriausių knygų konkursų vertinimo komisijos narė.

 

Renginį ves ir poetę Simone Inguanez kalbins poetė Indrė Valantinaitė.

Bus vertimas į lietuvių kalbą. Renginys nemokamas.

Poezijos vakarą rengia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Europos Komisijos atstovybė Maltoje. Renginio partneris – Rašytojų klubas.

 

 

http://ec.europa.eu/lietuva/news_hp/news/09012014_kvietimas_i_maltieciu_poetes_kurybos_vakara_lt.htm

Europos vertimo magistro programa

EMT

Vilniaus universiteto
Vertimo studijų katedros
infrastruktūros atnaujinimas

Europa

OPTIMALE

Optimale

Subtitrai ir kalbų mokymasis

SLL

Konferencijų vertėjų
mokymo ištekliai internete

Orcit