Vertimo dirbtuvės – Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginys

 

Spalio 12 ir 20 dienomis Vertimo studijų katedroje vyks Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginys – Vertimo dirbtuvės „Tekstas ir kontekstas: kur einam apsipirkti – į „Aldį“ ar „Maksimą“?"

 

Vertimo dirbtuvės skirtos BA III kurso studentams, kurių antroji užsienio kalba yra vokiečių.

 

Vertimo studijų katedros doktorantė Ingrida Tatolytė ir profesionali vertėja Jūratė Žukauskaitė kalbės apie konteksto svarbą, kultūrinį kontekstą, specifinį vokišką kontekstą.

 

 

Vokiečių kalbos dienos – tai pirmą kartą visoje Lietuvoje vyksiantis projektas, kurį inicijavo Vokietijos ambasada Lietuvoje, Goethe's institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) ir Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).


Pirmą kartą visoje Lietuvoje rengiamos Vokiečių kalbos dienos apjungs įvairius vokiečių kalbos mylėtojus: darželius, mokyklas, universitetus, bibliotekas, teatrus, verslininkus ir privačias iniciatyvas.
Jūsų pasirinkimui – daugiau nei 200 renginių skirtingose Lietuvos vietose: nuo Skuodo iki Visagino ir nuo Zarasų iki Pagėgių.
Pagrindiniai renginiai vyks 2016 m. spalio 20 d. (ketvirtadienį)​.

Vienas iš Vokiečių kalbos dienų akcentų – spalio 20 d. veiksianti informacinė palapinė Vilniuje, V. Kudirkos aikštėje, į kurią nuo 11.30 iki 14.00 val. mielai kviečiame visus, kuriuos domina galimybės, susijusios su vokiečių kalba, kuriems smalsu, ar verta mokytis vokiečių kalbos, arba kurie tiesiog eis pro šalį. 

Spalio 20 d. 12 val. ir 13 val. V. Kudirkos aikštėje – iliuzionisto iš Vokietijos pasirodymai. 

 

Daugiau informacijos: www.vokiskai.lt

 

 

Vokiečių kalbos dienų programa 

Europos vertimo magistro programa

EMT

Vilniaus universiteto
Vertimo studijų katedros
infrastruktūros atnaujinimas

Europa

OPTIMALE

Optimale

Subtitrai ir kalbų mokymasis

SLL

Konferencijų vertėjų
mokymo ištekliai internete

Orcit