Gegužės 2–3 d. Tarptautinė studentų konferencija

Gegužės 2–3 d. Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Vertimo studijų katedroje vyksta tarptautinė studentų vertimo mokomoji konferencija „Europos Sąjunga šiandien ir rytoj“.

Konferencijoje dalyvauja būsimieji konferencijų vertėjai iš Talino universiteto, Tartu universiteto, Latvijos universiteto ir Vilniaus universiteto.

Renginio kulminacija – gegužės 3 d. 15 val. vyksiantis Vertimo studijų katedros projektų pristatymas, kuriame dalyvaus Europos Komisijos Generalinio vertimo žodžiu direktorato generalinis direktorius Marco Benedetti, Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras dr. R. Vaitkus, Vilniaus universiteto Rektorius ir kiti svečiai. Generalinis direktorius pasakys kalbą „Vertimas ir mažosios kalbos: Lietuvos rengimasis ES Tarybos pirmininkavimui“.

Europos vertimo magistro programa

EMT